Provozovna Jizerská je pátek 2.6.2023 a v pondělí 5.6.2023 zavřeno. Děkujeme za pochopení
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Potahy
  3. Friendship Bloom-Spin

Friendship Bloom-Spin

extrémně lepivá guma od společnosti 729 Friendship 45° tvrdá houba v kombinaci s přilnavou a lepivou vrchní vrstvou. pro útočné hráče s maximálním sp... celý popis
Barva
Tloušťka houby
590,00 Kč
487,60 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:00458
Výrobce:729 Friendship
Kompletní specifikace
  • extrémně lepivá guma od společnosti 729 Friendship
  • 45° tvrdá houba v kombinaci s přilnavou a lepivou vrchní vrstvou.
  • pro útočné hráče s maximálním spinem v blízkosti stolu

Bloom od čínského výrobce 729 Friendship je jasným pokrokem v oblasti lepivých gum. Plastový míček je pro hráče velmi náročný, a to jak z hlediska rotace, tak rychlosti. Přestože klasické čínské gumy s lepivým topsheetem nabízejí oproti německým a japonským gumám mírnou výhodu z hlediska rotace, hráči byli nuceni používat velmi rychlé dřeva, aby byli nebezpeční i ze střední vzdálenosti.

Tolik lze říci dopředu: Bloom-Spin nese své jméno z dobrého důvodu! Žádná jiná z námi nabízených gum nemá tak extrémně přilnavý a lepivý povrch! Máte pocit, jako by se míček na gumu téměř přilepil, a to samé platí i pro prst, který se o gumu opírá. Cíl vývojářů gumy 729 Friendship byl jasný: jejich cílem bylo vyvinout typickou čínskou gumu, která nabízí spoustu rotace, a to i při hře s plastovým míčkem. Zároveň však chtěli vytvořit gumu, která poskytuje určitou míru razance pro vytvoření dostatečné rychlosti při útočných úderech.

Model Bloom-Spin je vybaven fialovou houbou o tvrdosti 45°. Jak již bylo zmíněno výše, doprovodný topsheet je extrémně lepivý. A přesto guma poskytuje překvapivě dobrou dynamiku. Na rozdíl od jiných klasických gum, které nabízejí velký spin, ale nízkou dynamiku, přichází Boom-Spin se značnou rychlostí. Tato guma samozřejmě není tak rychlá jako typická guma se zabudovanou technologií speed glue, ale její dynamika je poměrně překvapivá.

Boom-Spin je vynikající pro útočné topspinové hráče, kteří si zakládají na velkém množství rotace hned od začátku. Guma je obzvláště účinná při hře blízko u stolu s využitím krátkých pohybů. Ze střední vzdálenosti jí však trochu chybí razance. V těchto situacích by se hráči měli po zahrání topspinového úderu s vysokou rotací rychle vrátit ke stolu.

Bloom-Spin také nabízí zajímavé možnosti returnu, které umožňují jak krátké backspinové údery, tak agresivní údery s obrovským backspinem. Flipy s nízkou rychlostí, ale vysokou rotací, mohou soupeře okamžitě donutit k pasivní hře, a dát mu tak možnost získat body prostřednictvím úderů s vysokým spinem. Celkově se jedná o zajímavou spinovou gumu dostupnou za velmi atraktivní cenu.

Zboží zařazeno v kategoriíchTOPlist

Copyright © 2010-2020 TT-SPORT.cz & RACKETSPORT.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz